• 0216 648 20 15
  • inpros@inpros.com.tr

 

Firmamız 15 yıllık deneyimiyle müşterilerine farklı alternatifler, doğru ve özel çözümler ile yeni fikirler sunmaktadır.

Siz değerli müşterilerimizin görüşlerine her zaman açık ve sizlerden gelen önerileri değerlendiren bir yapıya sahip olan firmamız, sizlere optimum faydayı sağlamayı ilke edinmiştir

Firmamız uzun yılların vermiş olduğu deneyim, tecrübe ve yetişmiş uzman elemanları ile ürün temininde, piyasa araştırması ile en kaliteli ürünü uygun fiyatlara temin edip, müşterilerimizin kullanımına sunmaktayız.

Tedarikçiniz İNPROS ise; sorumluluk sahibi, nitelikli çalışanlarımız ile bir ortak gibi çalışıyorsunuz demektir.

Günden güne genişleyen dinamik varlığımızla, projelerimizle, dinmeyen heyecanımızla, daha güçlü bir geleceği bugünden hazırlıyoruz.

Firmamızın satışını yaptığı kimyasal gruplar:  Gıda Katkı Maddeleri , Kozmetik ve Temizlik Kimyasalları, Havuz Kimyasalları, İlaç Kimyasalları, Temizlik , Solventler, Tekstil Yardımcı Kimyasalları, Tarım Kimyasalları tedarikini yapmaktayız.

Boyutsal Ölçüm Cihazları : Ülkemizde kalite kontrol bilincinin yükselmesine katkıda bulunmak, firmaların ihtiyacı olan kalite kontrol cihazlarını temin etmek, satış sonrası hizmette farkımızı ortaya koymak temel hedeflerimiz arasındadır. Tek boyutlu ölçüm cihazı olan kumpas ve mikrometreden başlayarak, 3 Boyutlu ölçüm cihazlarına kadar geniş bir yelpazede ürünler sunmaktayız. Boyutsal ölçümün dışında, malzemenin fiziksel özelliklerini (Sertlik, mikro yapı vs.) test eden cihazlar da ürün yelpazemiz de yer almaktadır.

Laboratuvar cihazları : Deneyimleri gereği ihtiyaç duyulan laboratuvarların dizayn, tadilat ve ekipman teminine kadar bir çok konuda hizmet vermekteyiz. Etüv-Kuru hava sterilizatörü, İnkübatörler, Termal kabinler, Karıştırıcılar, Çalkalayıcılar, Yuvarlayıcılar, Banyolar, Çeker ocak ve Steril kabinler, Hot plate-Blok ısıtıcılar, Vakum pompaları, Süzme setleri, Otoklav, Erime tayin setleri, Spektrofotometreler, İletkenlik ölçüm, Oksijen ölçüm cihazları ve sarf gruplarının satışını yapmaktayız.

Hızlı Bağlantı elemanları : Başta su, hava ve yağ olmak üzere her türlü akışkanlara uygun tekli ve çoklu hızlı bağlantı elemanlarını birçok değişik çalışma koşullarında (sıcaklık, basınç, titreşim… vb.) çalışabilen hızlı bağlantı elemanları satmaktayız. Geniş ürün yelpazesi, birçok sektöre hitap ederken, dünyadaki muadil ürünler ile uyumlu çalışan daha ekonomik ve daha kaliteli ürünler üretilmektedir. Müşteri ihtiyaçlarına yönelik özel ürün tasarımı yapılmaktadır. Bunların dışında aynı plaka üzerinde tek hareket ile kilitlenebilen istenen giriş-çıkış adetlerinde su, hava, hidrolik gibi farklı akışkanlar ile elektrik bağlantıları toplanarak sorunsuz hızlı kalıp değişimleri için özel sistemler bünyemizdeki Ar-Ge ekibimizce tasarlanabilmektedir.
Ürünlerimizin %97’si başta Avrupa ve Amerika kıtaları olmak üzere bir çok ülkeye ihraç edilmektedir. Her geçen gün kalite, fiyat ve termin konusunda müşteri memnuniyetini üst seviyelerde tutarak büyümeye devam ediyoruz.

Tartım Cihazları : Gıda ve İçecek, İlaç ve Biyoteknoloji, Kimya ve Petrokimya, Lojistik ve depolama laboratuvarlarda kullanılan Analitik terazi, Hassas terazi, Mikro teraziler, Nem tayin cihazları, Yoğunluk tayin cihazları, Komparatör teraziler, Ağırlık transmitterleri, Yük hücreleri ve montaj kitleri, Endüstriyel teraziler, Taşıma ve kaldırma araç kantarları, Taşıt ve Demiryolu kantarları, Kargo ve palet ölçüm terazileri, Forklift ve Transpalet terazileri, Kimyasal dolum terazilerinin satışını yapmaktayız. Polonya’da üretilen Radwag markalı ürünlerimizle her türlü tartım ihtiyaçlarına cevap verebiliyoruz.

İLKELERİMİZ

* Her zaman daha iyi kalite ürün tedarik etmek

* Müşteri memnuniyetini sürekli kılmak

* İş ortaklarımızla ve çalışanlarımız ile dürüst ve güven duyulan ilişkiler kurmak

* Müşterilerimizin gereksinimlerinin ötesine geçecek şekilde teknik destek sağlayarak her geçen gün ürün çeşitliliğimizi arttırmak

* Sürekli kendimizi geliştirerek, sağlıklı ve sürdürülebilir büyümeyi sağlayarak, pazardaki payımızı arttırmak, çalışma sermayemizi güçlendirmek

* Çalışanların sürekli eğitimlerle gelişmelerine imkan tanıyarak donanımlı ve mutlu bir ekip oluşturmak

* İş ortaklarımızı çeşitlendirerek, müşterilerimize alternatif rekabetçi ürünler sunmak

VİZYONUMUZ

* Güvenilirlik, dürüstlük ve etik çalışmayı her şeyin üstünde tutarak örnek gösterilen firma olmak